Series
Ratings
162
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
The Murky StreamRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Gangnam B-SideRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
The TyrantRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 3.0
Yu Yu HakushoRated ★ 3.0