Movies
Ratings
75
Knight and DayRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5