Titles you rated
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
JumongRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.5- DamoRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5