Series
Ratings
100- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Meteor GardenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Swallow the SunRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 2.0
Save The Last Dance for MeRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0- My Love PatzziRated ★ 2.5
Queen of ReversalsRated ★ 4.0- The Path to GloryRated ★ 3.0
Heading to the GroundRated ★ 0.5