Movies
Ratings
1551- SolitudeRated ★ 3.5
The Family Plan 2Rated ★ 2.5
Red OneRated ★ 3.0
Karate Kid: LegendsRated ★ 3.0
The Naked GunRated ★ 3.0
The Life of ChuckRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Good FortuneRated ★ 3.5
CleanerRated ★ 2.5
FinchRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 4.0
StockholmRated ★ 3.0
Sometimes Always NeverRated ★ 3.0
The Last RightRated ★ 3.0
Godzilla Minus OneRated ★ 3.5
TangerineRated ★ 3.0
RelayRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
The ParadesRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5