Titles you rated
What a Man WantsRated ★ 1.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0- The LetterRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 3.0
The Big BlueRated ★ 3.5
The PianoRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5