Movies
Ratings
1401
EddingtonRated ★ 4.0
Black BagRated ★ 3.5
No Sudden MoveRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
M3GAN 2.0Rated ★ 2.5
MEGANRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
The Good ShepherdRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0