Movies
Ratings
335
SicarioRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.5
PrimerRated ★ 5.0- Proof of InnocenceRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0
GetawayRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.0
The BoxtrollsRated ★ 4.5
Short TimeRated ★ 3.5
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.5
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 4.5
Chico & RitaRated ★ 4.5
CasablancaRated ★ 4.0