Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Wall to WallRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Bogota: City of the LostRated ★ 2.5
Carry OnRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5