Series
Ratings
156
Slow TrainRated ★ 3.5
Shared Office HookupRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 4.0
WomanRated ★ 5.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5- My TeacherRated ★ 4.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 5.0
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 4.0
This is Not a Business Expense!Rated ★ 4.0
My Long Awaited Love StoryRated ★ 3.5
Snow CountryRated ★ 3.5
Love That Makes You CryRated ★ 3.0
Traveler Season 1Rated ★ 3.5
Tokyo BachelorsRated ★ 2.5
Path of the DragonsRated ★ 3.0
TamiouRated ★ 3.0
Love with a CaseRated ★ 5.0
QuartetRated ★ 5.0
Dr. RintarōRated ★ 4.5