Movies
Ratings
866- Love ResetRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
Where the Crawdads SingRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
ThelmaRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
On the LineRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 2.0
Nothing SeriousRated ★ 4.5
Perhaps LoveRated ★ 3.0
After My DeathRated ★ 2.5
We're the MillersRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Sleeping with Other PeopleRated ★ 3.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.0