Titles you rated
- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 2.0- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
First DaughterRated ★ 3.0