Series
Ratings
72- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 2.0- DamoRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 2.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Attic CatRated ★ 3.0
BrainRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5