Titles you rated
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
BrightburnRated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Menendez BrothersRated ★ 3.5
The Perfect NeighborRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ArcadianRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
The ChildeRated ★ 3.5
Kraven the HunterRated ★ 1.0- Love ResetRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.0
Just Go with ItRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5