Titles you rated
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 2.5
Clash of the TitansRated ★ 5.0