Titles you rated
Salut d’AmourRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
MontageRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Fever PitchRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The VowRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0