Movies
Ratings
502
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.5