Titles you rated
Shopaholic LouisRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0