Movies
Ratings
75
Furious 7Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 5.0
LucyRated ★ 2.0
The MechanicRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 1.5
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 1.0
Shrek 2Rated ★ 1.0