Movies
Ratings
79
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0