Movies
Ratings
50
District 9Rated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5