Movies
Ratings
524
MotherRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
AllegianceRated ★ 3.5
PaulRated ★ 4.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Apocalypse NowRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0