Titles you rated
Kill BoksoonRated ★ 3.0
October SkyRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
Mission: CrossRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
EncantoRated ★ 2.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Set Me FreeRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0