Movies
Ratings
72
K-PAXRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
FluRated ★ 2.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Rust and BoneRated ★ 2.5
Executive DecisionRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Drinking BuddiesRated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 2.5