Titles you rated
LooperRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5