Movies
Ratings
631
ExitRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.0
Single in SeoulRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
Made in Abyss: Dawn of the Deep SoulRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The Croods: A New AgeRated ★ 3.5
The CroodsRated ★ 3.5
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 3.0
The Bad GuysRated ★ 3.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
HuntRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5