Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0