Movies
Ratings
159
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
127 HoursRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 4.5
Transporter 3Rated ★ 2.5
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Girl by GirlRated ★ 2.5