Movies
Ratings
175
BedevilledRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.0
PiperRated ★ 4.0
Day & NightRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
VeteranRated ★ 2.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
The EmploymentRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
La lunaRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 0.5