Movies
Ratings
273
ZootopiaRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 2.5
SocialphobiaRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
The TowerRated ★ 2.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.5