Series
Ratings
43- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.0
Six SiblingsRated ★ 5.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.0
Queen's FlowerRated ★ 3.0
PianoRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Beating AgainRated ★ 5.0
City HallRated ★ 4.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
On AirRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 3.0