Series
Ratings
92
The Walking Dead Season 8Rated ★ 5.0
LiveRated ★ 5.0- Being Human Season 1Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
ArrowRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0- Jang Gil SanRated ★ 3.5
The Kingdom of the WindRated ★ 4.0- Jungle Fish 1Rated ★ 5.0