Movies
Ratings
284
Miss GrannyRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 1.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
When I Turned NineRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 2.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 2.5
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 3.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.5
My WayRated ★ 2.0