Series
Ratings
79
Waiting for LoveRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.5
Three DaysRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 2.5
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
My PrincessRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0