Titles you rated
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
The HangoverRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0