Movies
Ratings
47
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
ChawRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.5