Titles you rated
HauntersRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
GloveRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Man of VendettaRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 1.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0