Movies
Ratings
17
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.5
WantedRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5