Titles you rated
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
Superhero MovieRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 4.0- Desire To KillRated ★ 3.5
The MachinistRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
CrankRated ★ 3.5