Titles you rated
 The AttorneyRated ★ 4.5 The AttorneyRated ★ 4.5
 The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0 The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
 Star TrekRated ★ 4.0 Star TrekRated ★ 4.0
 Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5 Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
 Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0 Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
 The Maze RunnerRated ★ 4.0 The Maze RunnerRated ★ 4.0
 Hide and SeekRated ★ 5.0 Hide and SeekRated ★ 5.0
 All About My WifeRated ★ 4.5 All About My WifeRated ★ 4.5
 The Berlin FileRated ★ 4.0 The Berlin FileRated ★ 4.0
 UpRated ★ 4.5 UpRated ★ 4.5
 SilmidoRated ★ 5.0 SilmidoRated ★ 5.0
 Memento MoriRated ★ 2.0 Memento MoriRated ★ 2.0
 2012Rated ★ 4.0 2012Rated ★ 4.0
 QuickRated ★ 1.0 QuickRated ★ 1.0
 SilencedRated ★ 4.5 SilencedRated ★ 4.5
 Music and LyricsRated ★ 3.5 Music and LyricsRated ★ 3.5
 Secretly, GreatlyRated ★ 2.0 Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
 Kung Fu PandaRated ★ 4.5 Kung Fu PandaRated ★ 4.5
 Love LetterRated ★ 4.5 Love LetterRated ★ 4.5
 Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0 Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0