Titles you rated
Woman on the BeachRated ★ 2.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.0
Who are You?Rated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0- SinglesRated ★ 3.0
Memento MoriRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 2.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0