Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Door LockRated ★ 3.5
The AristocatsRated ★ 2.5
Lady and the TrampRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 3.5
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.0
The HappeningRated ★ 2.5