Series
Ratings
72
Black MirrorRated ★ 5.0
LostRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 4.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5- Galaxy Express 999Rated ★ 5.0
DarkRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0