Titles you rated
Ghost HouseRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.5
Saw IIIRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 4.5
EpitaphRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 4.5
L: Change the WorldRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.5
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.5