Series
Ratings
207
TriggerRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Crime Scene: The Times Square KillerRated ★ 3.5