Series
Ratings
99
Dream High 2Rated ★ 5.0
MaskRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 1.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 2.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5- 도라에몽 20기Rated ★ 5.0
- Hello JadooRated ★ 5.0
- 도라에몽 19기Rated ★ 5.0
- Hello JadooRated ★ 5.0
- 도라에몽 18기Rated ★ 5.0
- 도라에몽 17기Rated ★ 5.0
- 신 도라에몽Rated ★ 5.0