Titles you rated
If We Were LuckyRated ★ 2.5
Yesterday Once MoreRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Animal FarmRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 5.0
Delta BoysRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
Ten Years JapanRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 2.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
TenetRated ★ 2.5
When Marnie Was ThereRated ★ 3.5
Daytime Shooting StarRated ★ 2.5
Teen BrideRated ★ 0.5
The LunchboxRated ★ 4.0
G.I. JaneRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5