Titles you rated
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.5
The Color of PomegranatesRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.0
The CollectorRated ★ 3.5- NightmareRated ★ 2.0
The World of KanakoRated ★ 3.5
Mirrors No. 3Rated ★ 4.0
A Dance in VainRated ★ 4.0
Shape of MomoRated ★ 3.0
RomeríaRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Ichi the KillerRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.5- Bad MovieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The BalconettesRated ★ 3.0
VideodromeRated ★ 1.5
Naked LunchRated ★ 3.5