Titles you rated
HyenaRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0- Please Save My EarthRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.0
MRated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0
Dr. SlumpRated ★ 3.0- Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 3.0
- Candy CandyRated ★ 1.5
- Twin Princess of Wonder PlanetRated ★ 1.5
A Dog of FlandersRated ★ 4.0
Country DiariesRated ★ 3.0
Sgt. FrogRated ★ 2.0- Shugo Chara! Party!Rated ★ 3.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.0- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
Anne of Green GablesRated ★ 5.0