Titles you rated
- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 3.0
- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 2.5
- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 3.5
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.0
- My Love PatzziRated ★ 3.0
Two MothersRated ★ 3.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 3.0
Hotel KingRated ★ 3.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.5
- Super RookieRated ★ 2.5
I Have a LoverRated ★ 3.0
Five FingersRated ★ 3.5
A Love To KillRated ★ 2.5
PhoenixRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.0